info@smartprint24.com  739 264 684
  Registration     Login

O nas

+6000 PRODUKTÓW

+6000 PRODUKTÓW

 
 
2000+ PRODUKTÓW DOSTĘPNYCH NA MAGAZYNIE

2000+ PRODUKTÓW DOSTĘPNYCH NA MAGAZYNIE

 
 
MIĘDZYNARODOWA DOSTAWA

MIĘDZYNARODOWA DOSTAWA

 
 
 

Od ponad 8 lat jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Imagine s.c. istnieje na rynku od 2013 roku jako europejski dostawca pełnego asortymentu zamiennych materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kopiarek.

Jako wyspecjalizowany dystrybutor tuszy i tonerów mamy doskonałe relacje ze głównymi europejskimi kontrahentami w tej dziedzinie i możemy polegać na solidnych kanałach zaopatrzenia.

Nasze produkty

Trudno nas zaskoczyć, ponieważ posiadamy materiały do większości dostępnych urządzeń drukujących, czołowych producentów, takich jak Brother, HP, Epson, Samsung, Canon, Lexmark, Dell, Xerox, Panasonic, Oki, Konika Minolta, Kyocera, Ricoh, Sharp, Toshiba. Sprzedawane przez produkty są zawsze najwyższej jakości. Wszystkie zamienniki, które oferujemy, posiadają certyfikaty zgodności z odpowiednimi normami. Dbamy również o bezpieczeństwo zamawianych produktów. Gwarantujemy, że towar będzie dostarczony kompletnie i w nienaruszonym stanie.

Nasz zespół

Imagine s.c. to przede wszystkim ludzie, a cała nasza działalność zależy od nich. To dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom możemy oferować swoim Klientom szybką i kompleksową obsługę, nawet tym najbardziej wymagającym. Nieważne czy jesteś pracownikiem magazynu, czy handlowcem, jesteś częścią zespołu, który działając wspólnie, wyznacza standardy.

Image
 

 

 

Posiadamy integracje z platformą Sky-Shop.pl